Дзвоніть (06267) 4-27-71

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ


27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Уперше цей день відзначили в усьому світі у 2006 році. А починаючи з 2012 року, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається і в Україні. Хроніка Голокосту – це біль і жах, трагедія, злочин проти людства, який тривалий час був закритим. Вивчення документів, спогадів доводить, що територія України стала своєрідним полігоном, де нацистські нелюди опрацьовували методи «остаточного вирішення єврейського питання». Пам’ять про жертви нацистського терору в Україні у Другій світовій війні свято зберігається у нашій державі.

26 січня в бібліотеці ДНЗ «КВПУ» м. Дружківка для здобувачів освіти групи 1-6 бібліотекар Колєватова О.А. провела урок-реквієм: «Голокост – злочин проти людства». Протягом заходу ліцеїсти подивилися тематичний відеоматеріал, а наприкінці – вшанували пам’ять всіх невинно розстріляних, задушених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею, хвилиною мовчання.

Зберігаючи пам’ять про Голокост, ми прагнемо до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії. Вічна пам’ять усім невинним жертвам Голокосту!

Підготувала: бібліотекар Колєватова О.А.