Дзвоніть (06267) 4-27-71

19 ГРУДНЯ – ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ


19 ГРУДНЯ – ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

З першим зимовим місяцем приходять в Україну великі новорічні і різдвяні  свята. 19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая – найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора. Адже вони знають, що за слухняність, старанність і працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Напередодні цього свята, 17 грудня, в бібліотеці ДНЗ «ДПЛ» для здобувачів освіти групи 1-7 відбулася година народознавства: «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай!», яку провела бібліотекар Колєватова О.А. Протягом заходу юнаки й дівчата переглянули цікаве пізнавальне відео та прийняли участь у вікторині: «Чи добре ти знаєш Святого Миколая?» За вірні відповіді учасники отримували заохочувальні призи, а переможець був нагороджений почесною грамотою та солодощами.

Вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це чудове світле свято принесе в кожен будинок тепло сімейного вогнища, любов, радість спілкування з близькими, добробут і стабільність. Бажаємо якомога більше радісних подій і нехай у Ваших серцях завжди живуть віра, надія і любов!

Підготувала: бібліотекар Колєватова О.А.