Дзвоніть (06267) 4-27-71

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС (ДЕНЬ ЛІКВІДАТОРА)


14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС (ДЕНЬ ЛІКВІДАТОРА)

14 грудня, відповідно до Указу Президента, починаючи з 2006 року, українці вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день, 35 років тому, завершилося будівництво саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Тож, 14 грудня, в бібліотеці ДНЗ «ДПЛ» для здобувачів освіти групи 2-7 відбулася година-реквієм: «Про тих, хто пройшов усі кола ядерного пекла», яку провела бібліотекар Колєватова О.А. Юнаки переглянули хроніку подій тієї страшної ночі 26 квітня 1986 року і інші тематичні відеоматеріали.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога. Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Висловлюємо велику пошану ліквідаторам та низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя у боротьбі з некерованою ядерною стихією…

Підготувала: бібліотекар Колєватова О.А.