Дзвоніть (06267) 4-27-71

ТОП-8 ФАНТАСТИЧНИХ КНИГ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ


ТОП-8 ФАНТАСТИЧНИХ КНИГ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ
  1. НІЛ ГЕЙМАН, «ДІТЛАХИ АНАНСІ»

Книга, що розвиває успіх, якого досягнув літературний всесвіт роману «Американські боги». Події відбуваються у тому ж світі, але з іншими дійовими особами. Чудернацька історія, що трапляється Чарльзом Нансі, змушує його переглянути свої уявлення про світ. А що найгірше – про власного батька і свій спадок. Виявляється, його старий був не якимсь клерком, а… богом Анансі! Тепер у Чарлі є клопоти: знайти свого несподівано набутого божественного брата. В цьому йому допоможуть павуки… Одно слово, прощавай, звичне життя! Ця неймовірна історія сподобалась дітям і дорослим, звичайним читачам і літературним критикам. Повз неї не змогли пройти навіть круті кінобоси. У Голівуді ходять чутки про екранізацію.

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://uabooks.co.ua/ditlaxi-anansi-nil-gejman/

  1. САРА МААС, «ДВІР ШИПІВ І ТРОЯНД»

Світ людей століттями не перетинався з магічним світом фейрі, доки цей стан не порушила юна дівчина — Фейра. Вміла полювальниця, Фейра вбила вовка, який, насправді, був представником чарівного світу. Баланс порушено і тепер Фейра змушена покинути рідний світ і перейти до іншого, магічного. Чим закінчиться цей перехід? Чи зможе Фейра справитись з усіма випробуваннями, які ляжуть на її шлях?

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://loveread.ec/view_global.php?id=63610

  1. ТОМІ АДЕЄМІ, «ДІТИ КІСТКИ Й КРОВІ»

«Діти кістки й крові» занурюють читачів в ретельно прописаний і правдоподібний світ колись щасливої країни Ор’їші, багато жителів якої володіли магією. Цілителі лікували від усіх хвороб, Палії вміли власноруч створювати полум’я, Припливці керували потоками води, а Женці, до яких належала і Матір Зейлі, викликали духи померлих. Та все змінилося однієї ночі, коли, за наказом безжального короля Ор’їші, усіх магів було вбито. Магія зникла, Зейлі залишилася без матері, а її народ — без надії. Роман «Діти кістки й крові» став першим в трилогії «Спадок Ор’їші». Західноафриканські міфи і вірування в книзі переплітаються з невигаданими проблемами реальних людей – расизмом, поліцейським свавіллям, рабствомтемами, не характерними для цього напрямку літератури. Проте, це справжнє фентезі з усіма властивими жанру атрибутами.

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://loveread.ec/view_global.php?id=78641

  1. КЕРСТІН ГІР, «ЗІЛЬБЕР»

Трилогія, що завоювала любов дітей по всьому світу. Головна героїня раптово усвідомлює, що може заходити в чужі сновидіння. Для неї чужі сни – це просто двері, які потрібно потягнути за ручку. Але сни бувають різні: приємні, веселі, романтичні, пригодницькі і дуже-дуже страшні. І одне діло, коли в них можна провести час з симпатичним хлопцем. Та зовсім інше – зустрітись в лабіринтах снів з жахливим Володарем Тіней… 3 кожною книгою інтрига наростає, небезпека стає реальнішою, а таємниць, які потрібні розгадати читачу, стає все більше.

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://findbook.in.ua/authors/kierstin-gir

  1. НАТАЛІЯ ЩЕРБА, «ЛУНАСТРИ»

Ще одна трилогія, яка не залишить байдужим підлітка. В центрі сюжету – звичайний хлопчик, якого чекають незвичайні пригоди. Волею випадку він дізнається про прихований світ, в якому живуть астри та лунати. І знаходить друзів, з якими йому доведеться пройти небезпечний шлях. А в кінці – зробити доленосний вибір між холодним Місяцем та гарячими зорями, чорним і білим драконами, життям та смертю. Дитяча книга про недитячі рішення та магію, яка є і в нашому світі.

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://knijky.ru/seriya/lunastry

  1. ФІЛІП ПУЛМАН, «КНИГА ПИЛУ»

Одинадцятирічний Малкольм Полстед з околиць Оксфорда, який допомагав батькам у шинку і любив плавати по Темзі в каное, і не думав, що навколо нього розгорнуться таємничі події. Все почалося зі знайденої записки, де йшлося про речовину з назвою Пил. А далі в його житті з’явилися докторка Релф, лорд Азріель, Корам ван Тексель і – головне – маленька дівчинка Ліра, яку переховують у монастирі. Прагнучи врятувати її від повені та переслідувань, хлопчик і його приятелька Еліс вирушають у сповнену пригод і небезпек подорож.

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://loveread.me/series-books.php?id=9086

  1. ПАТРІК НЕСС, «ХОДЯЧИЙ ХАОС. НІЖ, ЯКОГО НЕ ВІДПУСТИШ»

Тодд Г’юїтт – єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її – страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути.

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://coollib.com/b/504183-patrik-ness-nizh-yakogo-ne-vidpustish

  1. КЛАЙВ СТЕЙПЛЗ ЛЬЮЇС, «ХРОНІКИ НАРНІЇ. ПОВНА ІСТОРІЯ ЧАРІВНОГО СВІТУ»

Найулюбленіша книжка кількох поколінь читачів, у якій письменник та філософ Клайв Стейплз Льюїс гармонійно поєднав героїв давніх англійських казок, античних міфів і легенд, християнські ідеї добра, прощення та милосердя із захопливою, барвистою, чарівною фантазією про величезний світ. Одного дня двоє братів і дві сестри Певенсі потраплять у Нарнію – чарівну країну одвічної зими, населену фавнами і наядами, гномами і єдинорогами, добрими велетнями, драконами і звірятками, що вміють розмовляти… Тоді здійсниться давнє пророцтво про чотирьох людських дітей, які сядуть на трони величного Кейр-Паравелю, настане Різдво, повернеться лев Аслан, буде переможена Біла Чаклунка – а чарівні пригоди триватимуть…

ЧИТАЄМО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://mybook.ru/author/klajv-lyuis/hroniki-narniyi-povna-istoriya-charivnogo-svitu/read/

Читайте із задоволенням!

 

Підготувала: бібліотекар Колєватова О.А.