Дзвоніть (06267) 4-27-71

РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ НА ГРАНІТІ


РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ НА ГРАНІТІ

Вже тридцять один рік тому, 2 жовтня 1990-го, у центрі Києва розпочалась ненасильницька акція протесту проти комуністичної влади, яка згодом отримала назву Революції на граніті. Більше 150 студентів-мітингувальників «кинули» власне життя і здоров’я на київський холодний граніт, оголосивши голодування. Вони вимагали перевиборів до Верховної Ради УРСР на багатопартійній основі та відставки голови Ради міністрів УРСР. Ці події стали важливою складовою на шляху до відновлення незалежності України.

6 жовтня до чергової річниці Революції на граніті в бібліотеці ДНЗ «ДПЛ» для здобувачів освіти групи 1-7 пройшла година інформаційного пізнання: «Молодь у боротьбі за відновлення української державності: Революція на граніті», яку провела бібліотекар Колєватова О.А. Першокурсники ознайомились з відеоматеріалами про перебіг подій жовтня 1990 року.

Революція на граніті, стала важливим етапом українського державотворення та закарбувала бажання та віру в майбутнє молодого покоління жити у демократичній незалежній державі. Сьогодні, коли Україна продовжує боротьбу за збереження власної свободи та цілісності, ми маємо пам’ятати події, які стали важливими кроками до утвердження нашої незалежності. Адже, поки ми дорожимо своїм минулим, вшановуємо наших Героїв, живемо і працюємо заради процвітання та розбудови нашої держави – доти ми непереможні!

Підготувала: бібліотекар Колєватова О.А.