Дзвоніть (06267) 4-27-71

30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК


30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад двадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

Саме 30 вересня для здобувачів освіти групи 1-6 бібліотекар ДНЗ «Дружківський ПЛ» Колєватова О.А. провела відео-подорож: «Бібліотека – мудрість всіх віків!», протягом якої першокурсники передивились багато цікавих відеоматеріалів про бібліотеки, приймали участь у вікторині про книги: «Бібліотечний ерудит», читали вірші про бібліотеку та зробили свій внесок у благодійну акцію: «Подаруй книгу бібліотеці!», яка триває з початку нового навчального року.

Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для усіх наших книголюбів. Бібліотека – особливе місце. Нехай тут завжди панує чарівна атмосфера! Нехай книги дбайливо і вірно зберігають цікаву інформацію і радують своїх читачів! Вітаємо всіх з цим книжковим святом!

 

Підготувала: бібліотекар Колєватова О.А.