Дзвоніть (06267) 4-27-71

Самоосвіта онлайн


Самоосвіта онлайн

Самоосвіта онлайн.

Характерна ознака професії вчителя – необхідність професійного розвитку упродовж усього періоду фахової діяльності. Поняття «професійний розвиток» визначають як зростання професійних досягнень у результаті накопичення нового й систематичного перегляду вже наявного практичного досвіду. Самоосвіта дає ефективні результати у тому випадку, коли вона здійснюється цілеспрямовано, рівномірно й систематично. Вашій увазі добірка освітніх платформ та ресурсів, корисних для самоосвіти.
1 Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Наповнення: цикли курсів з можливістю отримати сертифікат
Відеолекції кращих викладачів провідних університетів України, курси провідних університетів світу українською мовою, форум для обговорення, тести для перевірки та сертифікати за всі виконані завдання.
Чимало курсів створені чи перекладені саме для освітян. Чим зручний Prometheus? Курси на платформі створено українською мовою, тож навчання доступне всім. По-друге, курси на Prometheus безкоштовні й доступні в мережі у будь-який час. Є й мобільний додаток для Android та iOS, що дає змогу вчитися в дорозі або в будь-яку вільну хвилині за допомогою мобільних гаджетів. Курси Prometheus побудовані за системою пов’язаних між собою циклів, наприклад, за темою аналізу даних, підприємництва чи
громадянської освіти. Є й цикл курсів з підготовки до ЗНО. Тож користувач, який зацікавився, наприклад, підприємництвом чи програмуванням, може пройти не один окремий курс, а цілу низку.
Сайт: https://prometheus.org.ua//
2 Студія онлайн-освіти EdEra
Наповнення: матеріали для удосконалення професійних та особистісних якостей педагога Ще один український проект, який пропонує онлайн-освіту. Сайт з онлайн-курсами, підручниками і спецпроектами, також тут є «ЗНО платформа» – безкоштовний сервіс для самостійної підготовки
майбутніх абітурієнтів. На EdEra є онлайн-книги з інтегрованими відео та тестами, блог з матеріалами про освітні тенденції, корисні прийоми та техніки навчання. Є й курси з української мови, літератури, історії, фізики та багато іншого. Серед партнерів EdEra Міністерство освіти і науки України, Освіторія,
VoxUkraine, Intel, Studway та багато інших. Матеріали, які пропонують на курсах, в статтях чи книжках, – свіжі, на основі досліджень та досвіду лекторів, які дозволять вчителям повчитися у професіоналів у себе вдома чи на робочому місці.
Сайт: https :// www . ed – era . com //
3 Освітній проект «На Урок»
Наповнення: методичні матеріали для вчителя, статті, онлайн-навчання, конкурси Сайт з вебінарами, конференціями, конкурсами та журналом для освітян, всеукраїнською олімпіадою, матеріалами для позакласної роботи та проведення уроків. За проходження курсів чи конкурсів учні та вчителі отримують свідоцтва і відзнаки. У пошуці можна знайти потрібний матеріал за підручником, предметом чи класом.
Сайт: https://naurok.com.ua/webinar/
4 Вебінари з mozaBook та mozaWeb від EdPro
Наповнення: навчальний курс сертифікатами Лекції з початковим та розширеним курсом з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 3 місяці проходить Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання і отримати Сертифікат. Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тим, хто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.
Сайт: https://edpro.com.ua/webinars/
5 Khan Academy
Наповнення: навчальний курс з відеолекціями та домашніми завданнями
Платформа дуже відкрита – навіть реєстрації не вимагає. Просто обираєте курс, який сподобався, читаєте його опис і можете одразу переходити до навчання. Оскільки сам Салман Хан знається на математиці, інформатиці та інженерних науках, на KhanAcademy багато навчальних програм з цих тем. Для того, аби
розібратися серед курсів, які пропонує KhanAcademy, можна піти кількома шляхами: просто перейти в розділ категорій, скористатися пошуковим рядком або ж меню «Для учнів», «Для вчителів», «Для батьків».
Сайт: https://uk.khanacademy.org/