Дзвоніть (06267) 4-27-71

День Національної гвардії України


День Національної гвардії України

26 березня – День Національної гвардії України.

Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.

Україна – унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив – запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства – Національна гвардія України.

До Вашої уваги посилання на інтернет-ресурс, де Ви зможете ознайомитися з презентацією книги «Незламні» присвячену бійцям Національної гвардії України: https://www.youtube.com/watch?v=9ktX0ejyDKw&t=310s