Дзвоніть (06267) 4-27-71

Розклад занять


Розклад занять на 2020-2021 навчальний рік

Розклад дзвінків

1 8.00 – 8.45
2 8.55 – 9.40
3 9.50 – 10.35
4 10.45 – 11.30
Велика перерва
5 12.00 – 12.45
6 12.55 – 13.40
7 13.50 – 14.35
8 14.45 – 15.30

Розклад та зміни у розкладі на ІІ семестр 2020-2021 н.р.

 Розклад занять гр. 5/6 І курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту транспортних колісних засобів»      з 11.05.21  по 28.06.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Захист України Пилипенко В.І. 5
6 Електротехніка Пилипенко В.І. 4
7 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
8 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
Вівторок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
3 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
4 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
5 Укр.  література Ткаченко В.Д. 309
6 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
7 Укр.  література Ткаченко В.Д. 309
8 Електроматеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Середа 1 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
2 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
3 Інформатика Філоненко О.А. 305
4 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
5 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
6 Електротехніка Пилипенко В.І. 4
7 Інформатика Філоненко О.А. 305
Четвер        
Виробниче
навчання
     
П’ятниця 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Історія України Пушкіна М.І. 303
5 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307

 

 Розклад занять гр. 9/10 І курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 11.05.21  по 28.06.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Історія України Пушкіна М.І. 303
5 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
6 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
7 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
Вівторок        
Виробниче
навчання
     
Середа 1 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
2 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
5 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
6 Математика(геометрія) Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Інформатика Філоненко О.А. 305
Четвер 1 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
4 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
8 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
П’ятниця 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
4 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
5 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Технології Бінчуков О.О. 202

 

 Розклад занять гр. 3/4 ІІ курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 11.05.21  по 28.06.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
8 Географія Пушкіна М.І. 303
Вівторок 1 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
4 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
5 Захист України Пилипенко В.І. 5
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
8 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
Середа        
Виробниче
навчання
     
Четвер 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
5 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
6 Українська література Ткаченко В.Д. 309
7 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
П’ятниця 1 Історія України Пушкіна М.І. 303
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
4 Електротехніка Пімонова Н.В. 310
5 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
6 Технології Бінчуков О.О. 202
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309

 

 

 Розклад занять гр. 3/4 ІІ курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 16.03.21  по 28.06.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
2 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
5 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
8 Географія Пушкіна М.І. 303
Вівторок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
3 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
5 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
6 Українська  література Ткаченко В.Д. 309
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
Середа
Виробниче
навчання
Четвер 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
3 Інформатика Філоненко О.А. 305
4 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
7 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
П’ятниця 1 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
2 Технології Бінчуков О.О. 202
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Історія України Пушкіна М.І. 303
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Електротехніка Пімонова Н.В. 310

 

 

    Розклад занять гр. 1/2 ІІ курсу «Токар. Оператор верстатів з ПК» з 23.02.21  по 12.04.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
4 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
5 Захист України Пилипенко В.І. 5
6 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
7 Інформатика Філоненко О.А. 305
8 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
Вівторок 1 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
2 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
7 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
8 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
Середа 1 Історія України Пушкіна М.І. 303
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
6 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
7 Інформатика Філоненко О.А. 305
8 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
Четвер
Виробниче
навчання
П’ятниця
Виробниче
навчання

 

 

  Розклад занять гр. 3/4 ІІ курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»   з 23.02.21  по 15.03.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
2 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
6 Технології Бінчуков О.О. 202
7 Зварювальне виробництво Легануш В.І. 8
8 Географія Пушкіна М.І. 303
Вівторок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
3 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
5 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
6 Українська  література Ткаченко В.Д. 309
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Технології Бінчуков О.О. 202
Середа
Виробниче
навчання
Четвер 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Зварювальне виробництво Легануш В.І. 8
3 Інформатика Філоненко О.А. 305
4 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
7 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
П’ятниця 1 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
2 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Історія України Пушкіна М.І. 303
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307

 

    Розклад занять гр. 5/6 І курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту транспортних колісних засобів»      з 09.03.21  по 28.06.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Інформатика Філоненко О.А. 305
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Захист України Пилипенко В.І. 5
4 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
5 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
6 Електротехніка Пилипенко В.І. 4
7 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
8 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
Вівторок 1 Інформатика Філоненко О.А. 305
2 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
3 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
4 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
5 Укр.  література Ткаченко В.Д. 309
6 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
7 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
8 Електроматеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Середа 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Електротехніка Пилипенко В.І. 4
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
7 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
Четвер
Виробниче
навчання
П’ятниця 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Укр.  література Ткаченко В.Д. 309
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
6 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
7 Історія України Пушкіна М.І. 303

 

    Розклад занять гр. 7/8 ІІІ курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»     з 23.02.21  по 26.04.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
3 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Історія України Пушкіна М.І. 303
6 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
7 Технології Бінчуков О.О. 202
8 Технології Бінчуков О.О. 202
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
5 Захист України Пилипенко В.І. 4
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
8 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
Четвер 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
П’ятниця 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
6 Технології Бінчуков О.О. 202
7 Технології Бінчуков О.О. 202

 

   Розклад занять гр. 9/10 І курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»   з 23.02.21  по 10.05.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
3 Історія України Пушкіна М.І. 303
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
6 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
7 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Технології Бінчуков О.О. 202
2 Технології Бінчуков О.О. 202
3 Математика(геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
5 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Четвер 1 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
4 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
5 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
8 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
П’ятниця 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
4 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Укр. література Ткаченко В.Д. 309

 

 

 Розклад занять гр. 9/10 І курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 16.02.21  по 22.02.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
3 Історія України Пушкіна М.І. 303
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
6 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
7 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Технології Бінчуков О.О. 202
2 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
3 Математика(геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Четвер 1 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
2 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
5 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
6 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
8 Інформатика Філоненко О.А. 305
П’ятниця 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
4 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Технології Бінчуков О.О. 202
7 Укр. література Ткаченко В.Д. 309

 

 

    Розклад занять гр. 7/8 ІІІ курсу

 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»     з 26.01.21  по 22.02.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Технології Бінчуков О.О. 202
3 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Технології Бінчуков О.О. 202
6 Історія України Пушкіна М.І. 303
7 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
8 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
5 Захист України Пилипенко В.І. 4
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
8 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
Четвер 1 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
2 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
П’ятниця 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
6 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
7 Технології Бінчуков О.О. 202

 

Розклад занять гр. 1/2 ІІ курсу «Токар. Оператор верстатів з ПК»   з 12.01.21  по 22.02.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Захист України Пилипенко В.І. 5
4 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
5 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
Вівторок 1 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
2 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
5 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
6 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
7 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
8 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
Середа 1 Історія України Пушкіна М.І. 303
2 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
3 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
6 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
7 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
8 Інформатика Філоненко О.А. 305
Четвер 1 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
4 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
5 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
6 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
7 Інформатика Філоненко О.А. 305
П’ятниця
Виробниче
навчання

 

 

   Розклад занять гр. 3/4 ІІ курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 12.01.21  по 22.02.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
2 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
6 Зварювальне виробництво Легануш В.І. 8
7 Технології Бінчуков О.О. 202
8 Географія Пушкіна М.І. 303
Вівторок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
3 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Технології Бінчуков О.О. 202
5 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Українська  література Ткаченко В.Д. 309
Середа
Виробниче
навчання
Четвер 1 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
2 Зварювальне виробництво Легануш В.І. 8
3 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
4 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
5 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
6 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
7 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
П’ятниця 1 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
2 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Історія України Пушкіна М.І. 303
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307

 

 

Розклад занять гр. 5/6 І курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту транспортних колісних засобів»      з 12.01.21  по 22.02.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Інформатика Філоненко О.А. 305
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Математика(геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
5 Захист України Пилипенко В.І. 5
6 Електротехніка Пилипенко В.І. 4
7 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
8 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
Вівторок 1 Інформатика Філоненко О.А. 305
2 Інформатика Філоненко О.А. 305
3 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
4 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
5 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
8 Електроматеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Середа 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Електротехніка Пилипенко В.І. 4
3 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
4 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
7 Інформатика Філоненко О.А. 305
Четвер
Виробниче
навчання
П’ятниця 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
6  Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
7 Історія України Пушкіна М.І. 303

 

 

Розклад занять гр. 7/8 ІІІ курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»     з 12.01.21  по 25.01.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Технології Бінчуков О.О. 202
2 Технології Бінчуков О.О. 202
3 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Технології Бінчуков О.О. 202
6 Історія України Пушкіна М.І. 303
7 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
8 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
Вівторок
Виробниче
Навчання
Середа 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
5 Захист України Пилипенко В.І. 4
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
8 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
Четвер 1 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
2 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
П’ятниця 1 Технології Бінчуков О.О. 202
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
6 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
7 Технології Бінчуков О.О. 202

 

Розклад занять гр. 9/10 І курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 12.01.21  по 15.02.21

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Математика(алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
3 Історія України Пушкіна М.І. 303
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
6 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
7 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
2 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
3 Математика(геометрія) Філоненко О.А. 305
4 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
5 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Четвер 1 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
2 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
5 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
6 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
8 Інформатика Філоненко О.А. 305
П’ятниця 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
4 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Технології Бінчуков О.О. 202
7 Укр. література Ткаченко В.Д. 309

Зміни у розкладі

12 січня (вівторок)

Виконання навч. планів

9/10

1-й     спецтехнологія            Легануш В.І.

2-й     спецтехнологія            Легануш В.І.

3-й     іноземна мова              Парамон І.Є.

4-й     математика                    Філоненко О.А.

5-й     біологія                          Дунаєвська Г.В.

6-й    іноземна мова               Парамон І.Є.

 

14 січня (четвер)

Виконання навч. планів

5/6

1-й     фізика                                 Пімонова Н.В.

2-й     математика (алг.)            Філоненко О.А.

3-й     читання креслень            Пометун Л.Г.

4-й     читання креслень            Пометун Л.Г.

5-й     математика (геом.)          Філоненко О.А.

6-й    зарубіжна література       Парамон І.Є.

 

15 січня (п’ятниця)

Виконання навч. планів

1/2

1-й     спецтехнологія            Пометун Л.Г.

2-й     спецтехнологія            Пометун Л.Г.

3-й     математика (алг.)        Філоненко О.А.

4-й     математика (геом.)      Філоненко О.А.

5-й     спецтехнологія            Пометун Л.Г.

6-й    спецтехнологія             Пометун Л.Г.

 

  19 січня (вівторок)

Виконання навч. планів

9/10

1-й     укр.література             Ткаченко В.Д.

2-й     фізика                            Пімонова Н.В.

3-й     хімія                                Дунаєвська Г.В.

4-й     інформатика                 Філоненко О.А.

5-й     іноземна мова              Парамон І.Є.

6-й    зарубіжна література    Парамон І.Є.

 

21 січня (четвер)

Виконання навч. планів

5/6

1-й     читання креслень                Пометун Л.Г.

2-й     математика  (геом.)            Філоненко О.А.

3-й     зарубіжна література         Парамон І.Є.

4-й     біологія                                   Дунаєвська Г.В.

5-й     інформатика                         Філоненко О.А.

6-й    читання креслень                 Пометун Л.Г.

 

22 січня (п’ятниця)

Виконання навч. планів

1/2

1-й     спецтехнологія            Пометун Л.Г.

2-й     спецтехнологія            Пометун Л.Г.

3-й     математика (алг.)        Філоненко О.А.

4-й     математика (геом.)     Філоненко О.А.

5-й     спецтехнологія             Пометун Л.Г.

6-й    спецтехнологія              Пометун Л.Г.

 

6 квітня (вівторок)

 Виконання навч. планів

1/2    1-й    укр мова                      –    біологія і екологія Дунаєвська Г.В.

1/2    2-й    укр.мова                      –    фіз.культ                Помазунов В.М.

1/2    4-й    спецтехнологія            –    зарубіжна літ.         Парамон І.Є.

1/2    6-й    спецтехнологія            –    зарубіжна літ.         Парамон І.Є.

1/2    7-й    укр. література            –    іноз.мова(англ.)     Парамон І.Є.

1/2    8-й    укр. література            –    іноз.мова(англ.)     Парамон І.Є.

Т/відпустка Пометун Л.Г.

3/4    2-й    читання креслень        –    технології               Бінчуков О.О.

3/4    5-й    ділова активність        –    технології               Бінчуков О.О.

3/4    8-й    ділова активність        –    технології               Бінчуков О.О.

 

7 квітня (середа)

Виконання навч. планів

1/2    1-й    іст. Укр                         –    громад.освіта         Пушкіна М.І.

1/2    5-й    спецтехнологія            –    фіз.культ                Помазунов В.М.

9/10 4-й    чит. креслень                –    технології               Бінчуков О.О.

1/2    7-й    інформатика                –    біологія і екологія Дунаєвська Г.В.

7/8    7-й    хімія                                      –    технології               Бінчуков О.О.

 

12 квітня  (понеділок)

 

Виконання навч. планів

7/8    4-й    фізика і астрон.           –        хімія                    Дунаєвська Г.В.

7/8    6-й    фізика і астрон.            –       зарубіжна літ.     Парамон І.Є.

3/4    6-й    зарубіжна літ.              –       географія             Пушкіна М.І.

7/8    5-й    історія України             –       хімія                    Дунаєвська Г.В.

1/2    2-й    фізика і астрон.            –       зарубіжна літ.     Парамон І.Є.

1/2    3-й    матем.(алг.)                  –       фіз.культ             Помазунов В.М.

1/2    5-й    захист України            –       іноз.мова(англ.)  Парамон І.Є.

1/2    6-й    матем.(геом.)                –       захист України    Пилипенко В.І.

5/6    6-й    електротехніка            –       математика (алг.) Філоненко О.А.

1/2    7-й    інформатика                –       захист України    Пилипенко В.І.

3/4    7-й    матеріалознавство       –       спецтех. КЗР       Легануш В.І.

1/2    8-й    іноз.мова(англ.)           –       захист України    Пилипенко В.І.

 

13 квітня  (вівторок)

 

Т/відпустка Пометун Л.Г.

3/4    2-й    читання креслень        –    технології               Бінчуков О.О.

3/4    5-й    ділова активність        –    технології               Бінчуков О.О.

3/4    8-й    ділова активність        –    технології               Бінчуков О.О.

 

14 квітня (середа)

 

Виконання навч. планів

7/8    4-й    математика(геом.)                 –    технології     Бінчуков О.О.

Т/відпустка Пометун Л.Г.

9/10 4-й    чит. креслень                –    технології               Бінчуков О.О.

 

15 квітня (четвер)

 

Виконання навч. планів

7/8    5-й    математика(алг.)           –       технології           Бінчуков О.О.

7/8    8-й    урок                             –        захист України    Пилипенко В.І.

 

16 квітня (п’ятниця)

Виконання навч. планів

7/8    2-й    математика(алг.)                     –       зарубіжна літ.     Парамон І.Є.

7/8    8-й    урок                                      –        захист України    Пилипенко В.І.

 

19 квітня  (понеділок)

Виконання навч. планів

7/8    4-й    фізика і астрон.           –        технології           Бінчуков О.О.

7/8    5-й    історія України             –       зарубіжна літ.     Парамон І.Є.

7/8    6-й    фізика і астрон.            –       технології           Бінчуков О.О.

 

20 квітня  (вівторок)

Виконання навч. планів

7/8    1-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    2-й    укр. літ.                       Ткаченко В.Д.

7/8    3-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    4-й    хімія                                      Дунаєвська Г.В.

7/8    5-й    біологія і екологія      Дунаєвська Г.В.

7/8    6-й    хімія                                      Дунаєвська Г.В.

7/8    7-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    8-й    біологія і екологія                Дунаєвська Г.В.

 

21 квітня  (середа)

Виконання навч. планів

7/8    1-й    хімія                                      Дунаєвська Г.В.

7/8    2-й    зарубіжна літ.              Парамон І.Є.

7/8    3-й    зарубіжна літ.              Парамон І.Є.

7/8    4-й    іноз.мова(англ.)           Парамон І.Є.

7/8    5-й    захист України            Пилипенко В.І.

7/8    6-й    іноз.мова(англ.)           Парамон І.Є.

7/8    7-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    8-й    технології                    Бінчуков О.О.

Виконання навч. планів

9/10 4-й    чит. креслень                –    технології               Бінчуков О.О.

 

22 квітня  (четвер)

Виконання навч. планів

7/8    1-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    2-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    3-й    біологія і екологія      Дунаєвська Г.В.

7/8    4-й    фіз.культура                Помазунов В.М.

7/8    5-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    6-й    укр.мова                      Ткаченко В.Д.

7/8    7-й    технології                    Бінчуков О.О.

7/8    8-й    технології                    Бінчуков О.О.

 

28 квітня  (середа)

Виконання навч. планів

9/10 4-й    чит. креслень                –    технології               Бінчуков О.О.

 

30 квітня  (п’ятниця)

Виконання навч. планів

5/6    7-й    історія України             –    громад. освіта        Пушкіна М.І.

 

 Розклад консультацій з 09.02.21 по 15.03.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Математика

Філоненко О.А.

Біологія і екол.

Дунаєвська Г.В.

вівторок Інформатика

Філоненко О.А.

в/н Географія

Пушкіна М.І.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Інформатика

Філоненко О.А.

в/н
четвер в/н Читання креслень

Пометун Л.Г.

в/н Зварювальне виробництво

Легануш В.І

Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

п̛ятниця в/н Ділова активність

Пометун Л.Г.

Історія України

Пушкіна М.І.

 

 

  Розклад консультацій з 16.03.21 по 26.04.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Математика

Філоненко О.А.

Біологія і екол.

Дунаєвська Г.В.

вівторок Інформатика

Філоненко О.А.

в/н Іноземна мова

Парамон І.Є.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Хімія

Дунаєвська Г.В.

в/н Іноземна мова

Парамон І.Є.

Електротехніка

Пилипенко В.І.

четвер в/н Чит. креслень

Пометун Л.Г.

в/н Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

п̛ятниця в/н Чит. креслень

Пометун Л.Г.

Історія України

Пушкіна М.І.

Електротехніка

Пімонова Н.В.

 

 

 

Розклад консультацій з 26.01.21 по 15.02.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Математика

Філоненко О.А.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

Хімія

Дунаєвська Г.В.

Біологія і екол.

Дунаєвська Г.В.

вівторок Інформатика

Філоненко О.А.

в/н Технології

Бінчуков О.О.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

в/н Математика

Філоненко О.А.

четвер в/н Іноземна мова

 Парамон І.Є.

Інформатика

Філоненко О.А.

Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

п̛ятниця Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

в/н Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

 
Допуски та т/в

Пометун Л.Г.

 

 

Розклад консультацій з 23.02.21 по 08.03.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Математика

Філоненко О.А.

Зварювальне виробництво

Легануш В.І

Біологія і екол.

Дунаєвська Г.В.

вівторок Інформатика

Філоненко О.А.

в/н Географія

Пушкіна М.І.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Інформатика

Філоненко О.А.

в/н
четвер в/н Читання креслень

Пометун Л.Г.

в/н Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

п̛ятниця в/н Ділова активність

Пометун Л.Г.

Історія України

Пушкіна М.І.

 

 

Розклад консультацій з 16.02.21 по 22.02.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Математика

Філоненко О.А.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

Біологія і екол.

Дунаєвська Г.В.

вівторок Інформатика

Філоненко О.А.

в/н Технології

Бінчуков О.О.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

в/н
четвер в/н Інформатика

Філоненко О.А.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

п̛ятниця Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

в/н Допуски та т/в

Пометун Л.Г.

 

 

 Розклад консультацій з 26.01.21 по 15.02.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Математика

Філоненко О.А.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

Хімія

Дунаєвська Г.В.

Біологія і екол.

Дунаєвська Г.В.

вівторок Інформатика

Філоненко О.А.

в/н Технології

Бінчуков О.О.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

в/н Математика

Філоненко О.А.

четвер в/н Іноземна мова

 Парамон І.Є.

Інформатика

Філоненко О.А.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

п̛ятниця Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

в/н Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

 
Допуски та т/в

Пометун Л.Г.

 

 Розклад консультацій з 12.01.21 по 25.01.21р.

  5/6 9/10 1/2                                3/4 7/8
понеділок Фізика і астр. Пімонова Н.В. Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

Хімія

Дунаєвська Г.В.

вівторок Читання кресл.

Пометун Л.Г.

в/н Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

Технології

Бінчуков О.О.

в/н
середа Спецтехнологія Пилипенко В.І. Іноземна мова

 Парамон І.Є.

в/н Математика

Філоненко О.А.

четвер в/н  Іноземна мова

 Парамон І.Є.

Фізика і астр.

Пімонова Н.В.

Укр.мова 

Ткаченко В.Д.

п̛ятниця Зарубіжна літер.

 Парамон І.Є.

Технології

Бінчуков О.О.

в/н Всесвітня істор.

Пушкіна М.І.

 

 

 

Розклад та заміни до розкладу на І семестр 2020-2021 н.р.

 Розклад занять гр. 9/10 І курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 22.12.20  по 28.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Технології Бінчуков О.О. 202
2 Захист України Пилипенко В.І. 5
3 Історія України Пушкіна М.І. 303
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
6 Математика Філоненко О.А. 305
7 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
2 Інформатика Філоненко О.А. 305
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
5 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
6 Інформатика Філоненко О.А. 305
7 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
8 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
Четвер 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
3 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
4 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
5 Спецтехнологія зварника Легануш В.І. 8
6 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
7 Математика Філоненко О.А. 305
П’ятниця 1 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
4 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
7 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310

 

 

 Розклад занять гр. 3/4 ІІ курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 22.12.20  по 28.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
2 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Математика Філоненко О.А. 305
5 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
6 Технології Бінчуков О.О. 202
7 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
8 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
Вівторок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Географія Пушкіна М.І. 303
3 Інформатика Філоненко О.А. 305
4 Історія України Пушкіна М.І. 303
5 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
6 Математика Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
Середа
Виробниче
навчання
Четвер 1 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
2 Зварювальне виробництво Легануш В.І. 8
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
5 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
6 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
П’ятниця 1 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
2 Українська  література Ткаченко В.Д. 309
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Технології Бінчуков О.О. 202

 

    Розклад занять гр. 1/2 ІІ курсу «Токар. Оператор верстатів з ПК»    з 08.12.20  по 28.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Захист України Пилипенко В.І. 5
4 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
5 Ел.техніка з осн. пром.елек. Пімонова Н.В. 310
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
Вівторок 1 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
2 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
5 Інформатика Філоненко О.А. 305
6 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
7 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
8 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
Середа 1 Історія України Пушкіна М.І. 303
2 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
3 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
4 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
5 Інформатика Філоненко О.А. 305
6 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
7 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
8 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
Четвер 1 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
4 Математика Філоненко О.А. 305
5 Математика Філоненко О.А. 305
6 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
П’ятниця
Виробниче
навчання

 

 Розклад занять гр. 3/4 ІІ курсу «Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт»      з 08.12.20  по 21.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
2 Географія Пушкіна М.І. 303
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Математика Філоненко О.А. 305
5 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
6 Захист України Пилипенко В.І. 5
7 Технології Бінчуков О.О. 202
8 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
Вівторок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Технології Бінчуков О.О. 202
3 Інформатика Філоненко О.А. 305
4 Українська  література Ткаченко В.Д. 309
5 Ділова активність Пометун Л.Г. 9
6 Математика Філоненко О.А. 305
7 Захист України Пилипенко В.І. 5
8 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
Середа
Виробниче
навчання
Четвер 1 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
2 Зварювальне виробництво Легануш В.І. 8
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
5 Технології Бінчуков О.О. 202
6 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
7 Спецтехнологія КЗР Легануш В.І. 8
П’ятниця 1 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
2 Історія України Пушкіна М.І. 303
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Всесвітня історія Пушкіна М.І. 303
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Технології Бінчуков О.О. 202

 

 Розклад занять гр. 5/6 І курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту транспортних колісних засобів»      з 08.12.20  по 28.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Інформатика Філоненко О.А. 305
4 Захист України Пилипенко В.І. 5
5 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
6 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
7 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
8 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
Вівторок 1 Інформатика Філоненко О.А. 305
2 Інформатика Філоненко О.А. 305
3 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
4 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
5 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
8 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
Середа 1 Математика Філоненко О.А. 305
2 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
3 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
4 Спецтехнологія ел/монтера Пилипенко В.І. 4
5 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
6 Читання креслень Пометун Л.Г. 9
7 Математика Філоненко О.А. 305
Четвер
Виробниче
навчання
П’ятниця 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
3 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
4 Зарубіжна література Парамон І.Є. 307
5 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
6  Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
7 Історія України Пушкіна М.І. 303

 

 Розклад занять гр. 7/8 ІІІ курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»     з 08.12.20  по 28.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
2 Технології Бінчуков О.О. 202
3 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
4 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
5 Математика (алгебра та п/а) Філоненко О.А. 305
6 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
7 Історія України Пушкіна М.І. 303
8 Технології Бінчуков О.О. 202
Вівторок
Виробниче
навчання
Середа 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Електротехніка Пімонова Н.В. 310
3 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
4 Математика (геометрія) Філоненко О.А. 305
5 Захист України Пилипенко В.І. 4
6 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
7 Іноземна мова (англійська) Парамон І.Є. 307
8 Технології Бінчуков О.О. 202
Четвер 1 Електроматеріалознавство Дудник О.Г. 3
2 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
3 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3
П’ятниця 1 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
4 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
5 Укр. література Ткаченко В.Д. 309
6 Зарубіжна  література Парамон І.Є. 307
7 Спецтехнологія ел.монтера Дудник О.Г. 3

 

 

 Розклад занять гр. 1/2 ІІ курсу «Токар. Оператор верстатів з ПК»    з 10.11.20  по 07.12.20

День тижня № уроку Предмет Викладач Кабінет
Понеділок 1 Фізична культура Помазунов В.М. с/з
2 Фізика і астрономія Пімонова Н.В. 310
3 Захист України Пилипенко В.І. 5
4 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
5 Ел.техніка з осн. пром.елек. Пімонова Н.В. 310
6 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
7 Укр. мова Ткаченко В.Д. 309
Вівторок 1 Історія України Пушкіна М.І. 303
2 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
3 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
4 Матеріалознавство Пилипенко В.І. 4
5 Інформатика Філоненко О.А. 305
6 Біологія і екологія Дунаєвська Г.В. 315
7 Спецтехнологія Пометун Л.Г. 9
8 Допуски та техн. вимірюв. Пометун Л.Г. 9
Середа 1 Громадянська освіта Пушкіна М.І. 303
2 Хімія Дунаєвська Г.В. 315
3 Всесвітня історія П